Kontroller

Kontroller

Hirdetés időtartama: 2021.07.05. - 2021.07.31.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

MAM-Hungária Kft. több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Kollégáink többsége már több mint 10 éve velünk együtt dolgozik a babák egészséges fejlődéséért.

Tudta, hogy Minden MAM cumi és cumisüveg Vaskeresztesen készül, s jut el a világ bármely pontjára? Tudta, hogy nekünk 1 műszak is elég ahhoz, hogy Magyarország összes idén született babáját ellássuk cumival?

Ha az Ön számára is fontos a minőségi munkavégzés, szeretne egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helye!

Kontroller
munkatársat keresünk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai:

  • Havi, negyedéves, éves holding jelentések feldolgozása, kapcsolattartás a holding leányvállalataival
  • Holding riport-fájlok készítése és nyomon követése
  • Elemzések készítése a management számára
  • Lekérdezések elkészítése
  • Management információs rendszer karbantartása, fejlesztése
  • Együttműködés a holding pénzügyi részlegeivel
  • Projektfeladatokban való részvétel
  • Könyvelési feladatok

Csatlakozzon hozzánk, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdász végzettséggel rendelkezik
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudása van (német nyelv ismerete előny)
  • Excel program magas fokú ismeretével rendelkezik (OLAP technológia ismerete előny)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeretekkel rendelkezik
  • Precíz, megbízható a munkavégzése
  • Analitikai képessége, riportok készítésében szerzett tapasztalata van
  • Elsősorban kontrolling területen junior szintű tapasztalattal rendelkezők, és pályakezdők jelentkezését várjuk (könyvelés területén szerzett tapasztalat előny)

Előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics AX integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat
  • változatos feladatokat és személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozunk
  • szakmai tréningekkel és nyelvképzéssel támogatjuk munkatársainkat
  • nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • ingyenes vállalati autóbusszal gondoskodunk a munkába járásról.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát, melyet a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével, vagy a karrier@mambaby.hu email-címre tud elküldeni.

Vállalatunkról bővebb információt honlapunkon talál: www.mambaby.com

„Working for the next generation.”