Recruiter

Recruiter

Hirdetés időtartama: 2021.06.09. - 2021.07.31.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

MAM-Hungária Kft. több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Kollégáink többsége már több mint 10 éve velünk együtt dolgozik a babák egészséges fejlődéséért.

Tudta, hogy Minden MAM cumi és cumisüveg Vaskeresztesen készül, s jut el a világ bármely pontjára? Tudta, hogy nekünk 1 műszak is elég ahhoz, hogy Magyarország összes idén született babáját ellássuk cumival?

Ha az Ön számára is fontos a minőségi munkavégzés, szeretne egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helye!

HR Generalista / Recruiter
munkatársat keresünk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai:

  • Kiválasztási folyamat lebonyolítása
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása és új toborzási csatornák felkutatása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • Álláshirdetések megírása és közzététele különböző kommunikációs csatornákon
  • Jelentkezőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Karrierportálunk menedzselése
  • HR fejlesztési projektekben való részvétel
  • részvétel az inspiráló munkahelyi környezet kialakításában, a munkatársak motiválásában a munkavállalói elégedettség növelése és a pozitív munkáltatói márkaépítés céljából.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel és kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Szeretsz és tudsz emberekkel kommunikálni
  • HR területen min. 3 év tapasztalatot szereztél
  • Kitűnő szervező és problémamegoldó képességed van
  • Szeretsz csapatban dolgozni és proaktív a gondolkodásod

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat
  • változatos feladatokat és személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozunk
  • szakmai tréningekkel és nyelvképzéssel támogatjuk munkatársainkat
  • nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • ingyenes vállalati autóbusszal gondoskodunk a munkába járásról.

 Jelentkezési határidő: 2021.08.31.

„Working for the next generation.”