Gyárvezető

Gyárvezető

Hirdetés időtartama: 2021.07.23. - 2021.08.31.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

MAM-Hungária Kft. több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Kollégáink többsége már több mint 10 éve velünk együtt dolgozik, hogy a kimagasló minőségű termékeinkkel hozzájáruljunk a babák egészséges fejlődéséhez és a családok kényelméhez. Innovatív technológiákkal és egyedi tudással a MAM vállalatcsoport meghatározó tagja vagyunk. Fontos számunkra, hogy a régió legvonzóbb munkahelye legyünk a legelkötelezettebb munkatársakkal. Világszínvonalú termékeink meghódították a világot.

Ha szeretne egy olyan vállalatnál vezető pozíciót betölteni, amely számára fontosak a fenti értékek, célok, a MAM-Hungária Kft. Önt keresi

Gyárvezető
pozícióba!

Új munkatársunk feladatai:

  • az irányított szervezet tevékenységének szervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése
  • a kitűzött éves céloknak megfelelően meghatározza az operatív célokat
  • kitűzött tervek, célok, eredmények megvalósítása a különböző tevékenységek terén
  • az üzleti terv végrehajtása, a gazdálkodás megtervezése
  • a termelési tervek végrehajtása a megfelelő minőségben, határidőben és költségen
  • biztosítja a fő folyamatok működését és azokat fejleszti
  • a költségek és kifizetések felügyelete, elemzése
  • biztosítja a személyi és tárgyi feltételeket
  • felépíti a termelési és mérnöki folyamatok alaptevékenységként történő működését
  • támogatja a szükséges technológiák kiválasztását és döntést hoz az új gépbeszerzésekről

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Nemzetközi gyártó környezetben szerzett legalább 5 éves felsővezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás - német előnyt jelent
  • Jó vezetői készségek
  • Eredményorientált és hatékony munkavégzés
  • Stratégiai gondolkodásmód, kiváló kommunikációs készség
  • Innovatív szemléletmód

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetet biztosítunk
  • nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • amennyiben költözés szükséges, igény esetén lakást biztosítunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el nekünk magyar és angol nyelvű pályázatát a lenti jelentkezem gomb segítségével.