Supply Chain vezető

Hirdetés időtartama: 2021.07.23. - 2021.08.31.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

MAM-Hungária Kft. több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Kollégáink többsége már több mint 10 éve velünk együtt dolgozik, hogy a kimagasló minőségű termékeinkkel hozzájáruljunk a babák egészséges fejlődéséhez és a családok kényelméhez. Innovatív technológiákkal és egyedi tudással a MAM vállalatcsoport meghatározó tagja vagyunk. Fontos számunkra, hogy a régió legvonzóbb munkahelye legyünk a legelkötelezettebb munkatársakkal. Világszínvonalú termékeink meghódították a világot.

Ha szeretne egy olyan vállalatnál vezető pozíciót betölteni, amely számára fontosak a fenti értékek, célok, a MAM-Hungária Kft. Önt keresi

pozícióba!

Új munkatársunk feladatai:

  • A gyár teljes anyaggazdálkodási folyamatának irányítása
  • A teljes ellátási lánc és szállítmányozási stratégia optimalizálása és felügyelete
  • Az üzem hatékonyságának növelése a Supply Chain folyamatok fejlesztése által
  • Globalizációs stratégia kidolgozása
  • A hozzá tartozó területek ellenőrzése és szervezése, kollégák motiválása, fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai, műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Nemzetközi gyártó környezetben Supply Chain területen szerzett legalább 5 éves felsővezetői tapasztalat
  • Aktív angol és német nyelvtudás
  • Hatékony tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Eredmény orientált üzleti gondolkodás
  • Innovatív szemléletmód

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetet biztosítunk
  • nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • amennyiben költözés szükséges, igény esetén lakást biztosítunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje be hozzánk magyar és angol nyelvű pályázatát a lenti jelentkezem gomb segítségével.