Termék-megfelelőségi vezető

Hirdetés időtartama: 2022.01.12. - 2022.05.31.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

A MAM cégcsoport több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Jelenleg közel 600 munkavállalónk van, akiknek többsége több mint 10 éve dolgozik együtt velünk a babák egészséges fejlődéséért.

Ha az Ön számára is fontos a minőségi munkavégzés, szeretne egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helye!

munkatársat keresünk.

Az új munkatárs feladatai:

-          Termék-megfelelőségi terület munkájának koordinálása, fejlesztése

-          Termékeinkhez köthető nemzetközi szabványok és szabályozások követése, bevezetése és kommunikálása

-          A termékek biztonságosságát veszélyeztető kockázatok kiszűrése, kockázatcsökkentő stratégiák kidolgozása

-          Változás- és krízismenedzsment tevékenység termékbiztonságot érintő kérdésekben – szükséges esetben kapcsolattartás a hatóságokkal

-          Részvétel a szabványosítási folyamatban

-          Fenntartható, a piaci trendeknek megfelelő vagy azon túlmutató alapanyagok felkutatása

-          Nemzetközi szabványok alapján a MAM belső követelmények meghatározása

-          Termékfejlesztési projektekben való aktív részvétel

-          A MAM termékeinek regisztrációja

-          Orvostechnikai és elektromos berendezések minősíttetése

-          Vegyi szakértés, alkalmazott és új alapanyagok, vegyi anyagok, festékek és technológiák kockázatainak felmérése és értékelése

-          Kapcsolattartás a külső, nemzetközi laborokkal

Elvárásaink:

-          Felsőfokú vegyész / vegyészmérnök végzettséggel rendelkezik

-          Kiemelkedő szintű angol nyelvtudása van, írásban és szóban

-          Vezetői tapasztalat kis létszámú csoport irányításában (3-5 fő)

-          Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

             -          Műanyagiparban szerzett tapasztalat

             -          Gyógyszer- és/vagy élelmiszeripari tapasztalat

             -          Német nyelvtudás

             -         ISO 9001, 13485, FSC, ISCC+ szabványok ismerete és alkalmazása

Miért érdemes nálunk dolgozni?

-          változatos feladatokat és személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk

-          modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozunk

-          versenyképes jövedelemcsomagot biztosítunk munkatársainknak

-          szakmai tréningekkel és nyelvképzéssel támogatjuk munkatársainkat

-          nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra

-          beilleszkedést segítő betanulási folyamat, segítőkész csapat vár

-          amennyiben költözés szükséges, igény esetén lakást biztosítunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a jelentkezem gombra!

„Working for the next generation.”