Kontroller

Kontroller

Hirdetés időtartama: 2022.07.21. - 2022.09.18.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

A MAM cégcsoport több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Jelenleg közel 600 munkavállalónk van, akiknek többsége több mint 10 éve dolgozik együtt velünk a babák egészséges fejlődéséért. Ha számodra is fontos a minőségi munkavégzés, szeretnél egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helyed!

Irodai csapatunkba

KONTROLLER

munkatársat keresünk.

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Havi, negyedéves, éves riportok készítése
  • Termékek önköltség kalkulációja
  • Terv-tény elemzés elkészítése, okok feltárása;
  • KPI-ok monitorozása, elemzése
  • Részvétel az éves tervezésben
  • A meglévő kontrolling rendszer hatékony működtetése, javaslattétel fejlesztésre;
  • Elemzések készítése a management számára
  • Projektfeladatokban való részvétel

Csatlakozz hozzánk, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
  • 3-5 év kontrolling területen szerzett releváns tapasztalat
  • Excel program magas fokú ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)
  • precíz, megbízható a munkavégzése
  • előnyt jelent a mérlegképes könyvelői végzettség

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Változatos feladatokat és személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozunk
  • Szakmai tréningekkel és nyelvképzéssel támogatjuk munkatársainkat
  • Nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • Ingyenes vállalati autóbusszal gondoskodunk a munkába járásról
  • Igény esetén lakást biztosítunk, ha költözés szükséges

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz!