Termeléstámogató mérnök

Hirdetés időtartama: 2022.11.03. - 2022.11.28.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

A MAM cégcsoport több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Jelenleg közel 600 munkavállalónk van, akiknek többsége több mint 10 éve dolgozik együtt velünk a babák egészséges fejlődéséért. Ha számodra is fontos a minőségi munkavégzés, szeretnél egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helyed! Vaskeresztesi csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • LEAN management elvek alapján a vállalat termelési folyamatainak folyamatos fejlesztése, ezen fejlesztések bevezetése és dokumentálása
  • Termelési eredmények figyelemmel kísérése, műszaki támogatás nyújtása a termelési egység céljainak megvalósításához
  • Termelékenység és kihasználtság fejlesztését célzó projektekben való részvétel
  • Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése, a folyamatok utókövetése
  • Részvétel különböző technológiai, műszaki dokumentációk elkészítésében

Csatlakozz csapatunkhoz, ha:

  • Innovatív gondolkodású, nyitott, proaktív személyiség vagy és megoldásorientált munkamódszerrel dolgozol
  • Tapasztalattal rendelkezel gyártási LEAN folyamatokban, problémamegoldási módszerek alkalmazásában
  • Szeretnél egy biztos alapokra építkező munkahelyen dolgozni, ahol folyamatosan új szakmai kihívások várnak
  • Felsőfokú műszaki végzettséged (mechatronikai, gépész-, villamosmérnök) van
  • Hasonló munkakörben -termelési területen- szereztél már tapasztalatot és a jövőben is ezen területen keresed a lehetőséget
  • Aktívan kommunikálsz angol vagy német nyelven

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Változatos feladatokat és személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozunk
  • Szakmai tréningekkel és nyelvképzéssel támogatjuk munkatársainkat
  • Nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • Ingyenes vállalati autóbusszal gondoskodunk a munkába járásról.