Brand manager

Hirdetés időtartama: 2022.09.09. - 2022.09.30.
Munkavégzés helye: Budapest

A MAM cégcsoport több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Jelenleg közel 600 munkavállalónk van, akiknek többsége több mint 10 éve dolgozik együtt velünk a babák egészséges fejlődéséért. Ha számodra is fontos a minőségi munkavégzés, szeretnél egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helyed! Budapesti csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A márkához kapcsolódó marketing feladatok ellátása, brand és trade marketing aktivitások tervezése, menedzselése
  • Online és offline marketing kampányok kidolgozása, lebonyolítása és kiértékelése
  • Digitális média tevékenységek koordinálása, online együttműködések kezelése, szervezése
  • A piac és a versenytársak folyamatos monitorozása és értékelése, riportok készítése
  • Nyomdai kiadványok, trade marketing és POS anyagok kezelése
  • Projektek menedzselése cégen belüli társosztályokkal és külső ügynökségi partnerekkel

Csatlakozz a csapatunkhoz, ha:

  • Szakirányú (marketing) felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 3-5 év releváns marketing tapasztalatod van preferáltan FMCG szektorból
  • Aktívan, tárgyalóképes (legalább középfokú) szinten kommunikálsz angol nyelven szóban és írásban
  • Precízen, önállóan és felelősségteljesen végzed a munkád
  • Proaktív, agilis hozzáállásod és remek szervezőkészséged van
  • Jól kommunikálsz és szívesen építesz új kapcsolatokat
  • Magas szinten ismered és használod az MS Office-t

Előnyt jelent nálunk:

  • Online marketing készséged és irányultságod
  • Releváns online marketing ügynökségi és/vagy projektmenedzsment tapasztalatod.

Amit mi kínálunk:

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés lehetősége
  • Szakmai fejlődés családias munkahelyi légkörben
  • Összetett, változatos munkakör
  • Versenyképes jövedelem csomag

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Alacsony fluktuációs mutatónk kiemelkedő
  • 30 éve folyamatosan fejlődünk, melynek köszönhetően az utóbbi években kétszámjegyű növekedést realizáltunk
  • a vállalat kiemelt figyelmet fordít munkatársaira, rendezvényeket, szabadidős- és egészségprogramokat szervezünk rendszeresen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a karrier@mambaby.com e-mail címre várjuk.