Operátor

Operátor

Hirdetés időtartama: 2024.02.15. - 2024.04.15.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

A MAM-Hungária Kft. több mint 25 éve indította el bébitermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Kollégáink többsége már több, mint 10 éve velünk együtt dolgozik a babák egészséges fejlődéséért. Tudtad, hogy minden MAM cumi és cumisüveg itt Vaskeresztesen készül, s jut el a világ bármely pontjára? Tudtad, hogy nekünk egy műszak is elég ahhoz, hogy Magyarország összes idén született babáját ellássuk cumival? Ha számodra is fontos a minőségi munkavégzés, szeretnél egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helyed! Vaskeresztesi csapatunkba az alábbi munkakörbe keressük új munkatársainkat:

BÉBITERMÉK ÖSSZESZERELŐ

Főbb feladataid lesznek a munkakörben:

  • festő-, csomagoló-, összeszerelő gépek szakszerű üzemeltetése
  • előírt dokumentumok folyamatos vezetése
  • megrendelési kiírásnak megfelelő munkavégzés

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • termelési tapasztalattal rendelkezel (dolgoztál már normarendszerben)
  • legalább alapszintű számítógép-kezelői ismereted van

Miért jó nálunk dolgozni?

  • könnyű fizikai munkát végezhetsz (szerelés, festés, csomagolás)
  • napi 8 órás munkavégzéssel alapbéreden felül prémiumot is fizetünk teljesítményedet figyelembe véve
  • nyitott, közvetlen munkatársakkal, családias légkör vár
  • kultúrált, tiszta, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • hosszútávú, stabil munkahelyed lesz nálunk
  • ingyenes vállalati autóbusszal gondoskodunk a munkába járásodról (Szombathelyről és a környező falvakból)
  • nagy hangsúlyt fektetünk Munkatársaink személyes fejlődésére és fejlesztésére
  • kiemelt figyelmet fordítunk az egészségvédelemre, továbbá munkaidőn kívüli programokat is szervezünk Munkatársainknak.

Jelentkezéshez regisztrálj a https://job.mambaby.hu karrier oldalunkon vagy

küldd el önéletrajzodat a karrier@mambaby.com e-mail címünkre.

Vár a MAM világa, csatlakozz Te is Csapatunkhoz!