Targoncás raktáros

Hirdetés időtartama: 2024.03.05. - 2024.05.15.
Munkavégzés helye: Vaskeresztes

A MAM cégcsoport több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Jelenleg közel 600 munkavállalónk van, akiknek többsége több mint 10 éve dolgozik együtt velünk a babák egészséges fejlődéséért. Ha számodra is fontos a minőségi munkavégzés, szeretnél egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helyed! Vaskeresztesi csapatunkba az alábbi munkakörbe keressük új kollégánkat:

TARGONCÁS RAKTÁROS

Főbb feladataid lesznek a munkakörben:

  • Áru mozgatása targoncával
  • Anyagok komissiózása, adminisztrációja, könyvelése
  • Kézi árumozgatás
  • Késztermékek fóliázása, csomagolása
  • Hulladékkezelés

Pozícióhoz tartozó elvárásaink:

  • Targoncavezetői jogosítvány (gépcsoportok: 3324, előny: 3312, 3313)
  • Középfokú végzettség (érettségi vagy szakmunkás/szakiskolai végzettség)
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • Modern géppark, kultúrált munkakörülmények
  • Teljesítménybónusz
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Csapatépítők és vállalati rendezvények
  • Ingyenes egészégügyi szolgáltatáscsomag
  • Egészséges életmódot támogató programok
  • Ingyenes vállalati buszjáratok.

Jelentkezéshez regisztrálj a https://job.mambaby.hu karrier oldalunkon vagy küldd el önéletrajzodat a karrier@mambaby.com e-mail címünkre.

Vár a MAM világa, csatlakozz Te is Csapatunkhoz!